niedziela, 3 listopada 2013

Podsumowanie października

Za oknem zimno, wieje i pada deszcz - październik się skończył, a wraz z nim odeszła również moja nadzieja na jakąkolwiek poprawę pogody. Listopad spędziłabym najchętniej nie wychodząc z domu, zawinięta w koc z kubkiem ciepłej herbaty i książką w ręce. Eh, marzenia! Dzisiaj ostatni raz pozwalam sobie na lenistwo i od rana zaczytuję się w "Idealnej chemii" - książka jest dużo lepsza, niż wskazuje na to paskudna okładka. 

Jak wypadł październik? Raczej standardowo. Po raz kolejny przeczytałam 9 książek i po raz kolejny zalegam z ich recenzjami. Były to:
źródło
 1. "Alchemia miłości" Eve Edwards
 2. "MISSja survival" Bray Libba
 3. "Dziedzictwo" C.J. Daugherty
 4. "U progu szczęścia" Aidan Donneley Rowley
 5. "Faceci z sieci" Gubała Katarzyna
 6. "Dziwni" Stefan Bachmann
 7. "Gra o Ferrin" Katarzyna Michalak 
 8. "Password" Mous Mirjam
 9. "Gwiazd naszych wina" Green John
Liczba przeczytanych książek: 9
Najlepsza książka października: "Gwiazd naszych wina" (!!!), jednak "Dziedzictwo" to również genialna książka
Największe zaskoczenie: "Alchemia miłości"
Najgorsza książka października: "Dziwni"
Największe rozczarowanie: "Dziwni"

źródło


W zeszłym miesiącu pojawiła się również recenzja niezbędnika Panny Młodej, czyli "Organizera Ślubnego" oraz Halloweenowy Quiz z nagrodami!, który spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem z Waszej strony. Zachęciliście mnie do organizowania takich akcji częściej ;)

Totalnie zakochałam się w "Gwiazd naszych wina", co chyba nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Nie wiem na co czekałam, zwlekając tak długo z lekturą... Teraz poluję jeszcze na "Papierowe miasta" (może ktoś ma na wymianę?:D) i "Szukając Alaski" (która zaginęła w drodze i czekam już chyba miesiąc). 

Po Waszych pozytywnych recenzjach sięgnę również po "Niezbędnik obserwatorów gwiazd", który również nie może do mnie dotrzeć. Czekam również na "Obrońcę nocy", więc również tej recenzji możecie się spodziewać. Na tym póki co kończą się moje listopadowe plany. A Wy macie swoje "Must Read" na nadchodzący miesiąc? :)

14 komentarzy:

 1. Świetny październik, masa cudownych książek. Sama niebawem będę czytać GNW, mam nadzieję, że będę tak samo zachwycona :D

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie październik wypadł równie dobrze :D Ale 9 książek - taki wynik zdarza się u mnie rzadko a u ciebie widzę to przeciętność. Zazdroszczę xD Zauważyłem, że nie zmieniłaś miesiąca na październik i został ci sierpień, o tutaj: "Najlepsza książka sierpnia" i "Najgorsza książka sierpnia". Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego listopada!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ups! :P Dziękuję za uwagę, i tutaj, i miesiąc temu miałam wpisane sierpień i nawet tego nie zauważyłam ;)

   Usuń
 3. Na listopad na szczęście nie mam żadnego przymusowego zakupu książkowego, będę mógł zająć się zaległościami :) Wyniki ładne, czekamy na pozostałe recenzje :-D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam zamiar na pewno skończyć zaległe egzemplarze recenzenckiego. Między innymi na tapecie "Gra w kłamstwa" i "Cienioryt". Ponadto mam nadzieję spędzić miłe dni z "Szukając Alaski" - uwielbiam tego autora i ciekawa jestem, jak tym razem mi się spodoba ;)
  Pozdrawiam,
  Mai

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję owocnego października :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny miesiąc. U mnie również pozytywnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. "Dziwni" jest aż taka zła? Hmmm... nie spodziewałam się :O No to pewnie trochę poleży na półce, zanim zacznę ją czytać ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. "Dziwni" też mnie nieco rozczarowali...

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo dobre wyniki!:) Też zamierzam przeczytać "Niezbędnik obserwatorów gwiazd" i już nawet kupiłem. Jeśli mi się uda, to mam zamiar zakupić sobie jeszcze nową książkę Schmitta. :) Miłego czytania. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetne wyniki, gratuluję no i czekam na recenzje. :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...