niedziela, 13 października 2013

Lifestyle: "Organizer Ślubny"

Słyszeliście o Pannach Młodych z Piekła Rodem? To ja. Serio.
Na myśl o najmniejszym nawet potknięciu w tym ważnym dniu dostaję niemal furii... Mimo, że ślub to dla mnie dość odległa przyszłość (najpierw studia i takie tam nudne i odpowiedzialne rzeczy), już nie raz zdarzyło mi się oglądać sukienki czy choćby liczyć potencjalnych gości (za dużo, oj za dużo :P). Żeby uniknąć katastrofy wyjście jest tylko jedno - wszystko dokładnie zaplanować. I takie właśnie jest zadanie Organizera Ślubnego, który możecie zobaczyć poniżej. Rzecz przede wszystkim praktyczna. A że zarazem prześliczna i urocza? Tym lepiej!


Wiem wszystko, niepotrzebne mi wspomagacze.
Ale czy aby na pewno? Panna Młoda powinna mieć coś pożyczonego, a idealnym miesiącem na ślub jest miesiąc, w którego nazwie występuje "r" - to wiemy wszyscy. I to, prawda znajdziecie tutaj wszystkie oczywiste tradycje, a także kilka zaskakujących rzeczy. Sama byłam niejednokrotnie zdziwiona, kiedy okazało się, że jednak nie wiem wszystkiego. Przed wszystkim zaskoczyły mnie różne ślubne zabobony - zazwyczaj nie jestem przesądna, ale to w końcu ślub i lepiej dmuchać na zimne ;) Oprócz tego, to doskonałe źródło inspiracji - już teraz wiem, że na moim weselu nie może zabraknąć m.in. Księgi Gości!


Źródło inspiracji
Dopasowanie sukni dla panny młodej czy preferencje narzeczonych odnośnie podróży poślubnej - to chyba najprzyjemniejsza część planowania. Mieliśmy kupę frajdy wypełniając testy i odczytują swoje wyniki. A w tak stresującym okresie każda rozrywka jest przecież wskazana ;) Miło popatrzeć na fotografie sukien ślubnych przykładową rozpiskę wesela.


Przede wszystkim - bądźmy praktyczni
Oprócz kupy frajdy, przesądów, w które możemy wierzyć lub nie, organizer to bardzo praktyczny gadżet. Mamy tutaj miejsca na listy gości, menu, kontakty, a nawet rozplanowanie podróży poślubnej. Zyskujemy więc pewność, że pies nie zje listy gości Panny Młodej, a przyszły małżonek nie odda do pralni płaszcza ze swoim spisem rodziny w kieszeni - wszystko będziemy mieć w jednym miejscu. Dodatkowo znajdziemy rozpiskę co i kiedy powinniśmy zaplanować zarówno na ślub kościelny, jak i cywilny, podpowiedzi, jak usadzić gości przy stole czy choćby wskazówki, jak ciąć koszty weselne.


Idealny prezent
Jeśli ktoś Wam bliski planuje zamążpójście taki notatnik będzie idealnym prezentem. Każda Panna Młoda zasługuje na takie drobne przyjemności i z pewnością będzie Wam bardzo wdzięczna za miły gest. Nie dość, że jest praktycznym gadżetem, to jeszcze cieszy oko. Poza tym, oprócz przedślubego zastosowania, organizer może pozostać naprawdę fajną pamiątką z zaślubin :)


Jeśli zainteresował Was Organizer Ślubny możecie go kupić na stronie MyMission [klik]!

9 komentarzy:

 1. Wow! Super rzecz! Co prawda ślub to dla mnie dość odległa przyszłość (najpierw trzeba znaleźć tego "jedynego"), ale jestem przekonana, że Organizer Ślubny to bardzo przydatna rzecz.
  Kiedy będzie zbliżać się mój "wielki dzień" z pewnością rozejrzę się za czymś podobnym.

  Zapraszam: im-bookworm.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna rzecz i ktoś miał niegłupi pomysł na zarobek :D Mnie taki organizer co prawda niepotrzebny ani teraz ani nigdy, ale świetna rzecz na prezent dla koleżanki wychodzącej za mąż.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja może niekoniecznie, ale fajnie wiedzieć, że coś takiego istnieje i w razie potrzeby można komuś sprawić fajny prezent ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna rzecz :D Szkoda, że nie było czegoś takiego jak sama brałam ślub :D Przynajmniej obyłoby się bez takiej ilości stresów jakie zafundowałam mężowi, wtedy jeszcze narzeczonemu :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi jeszcze do ślubu co prawda daleko, nie jestem jeszcze nawet pełnoletnia, ale jest to na pewno rzecz bardzo przydatna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaki świetny! W sierpniu zostanę Żoną, więc przydałby mi się taki organizer. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawa sprawa, ale mi jeszcze jest daleko do przygotowań ślubnych :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...