niedziela, 5 listopada 2017

Konkurs Andrzejkowy: "Szczęście w miłości"

Postanowiłam zorganizować dla Was kolejną zabawę! Tym razem z okazji nadchodzących Andrzejek. Żeby nie było nudno, oceniać będę kreatywność. Zainteresowani? Jest o co powalczyć, bo nagrodą w konkursie jest książka "Szczęście w miłości”, ufundowana przez wydawnictwo Feeria!

Zadanie konkursowe

Opisz krótko (max. 5 zdań) swoją ulubioną Andrzejkową wróżbę. Najlepsza (najciekawsze/ najzabawniejsza, po prostu naj!) odpowiedź wygrywa :) 


Co zrobić, aby wygrać?

1. Organizatorem konkursu i jednocześnie jednoosobowym jury jestem ja - autorka bloga.
2. Nagrodą w konkursie jest książka "Szczęście w miłości" Kasie West
3. Fundatorem nagrody jest Wydawnictwo Feeria, za co serdecznie dziękuję w imieniu swoim i przyszłego laureata konkursu :) 3. Konkurs trwa od dziś (05.11.2017) do 26.11.2017, do godziny 20.00.
4. Na wyłonienie zwycięzcy jury (czyli ja:) potrzebuje trochę czasu. Wyniki poznacie więc najpóźniej
5.12.2017, jednak postaram się zrobić to wcześniej. 

5. Nie wysyłam nagrody za granicę, musicie więc podać adres w Polsce. Nagroda zostanie wysłana listem poleconym.
6. Aby wziąć udział w konkursie należy pod tym postem zostawić swój adres e-mail oraz odpowiedź na pytanie konkursowe. Wygrywa jedna osoba, której komentarz uznam za najciekawszy.
7. Lajki i tym podobne - mile widziane, ale niewymagane (fanpage Better Version of the Truth i fanpageWydawnictwa W.A.B. Byłoby mi również miło, gdybyście umieścili gdzieś banner konkursowy

Kilka słów o nagrodzie

Maddie nie jest impulsywna. Ceni ciężką pracę i lubi planować. Ale któregoś wieczora pod wpływem chwili kupuje los na loterię. I, ku własnemu zdziwieniu – wygrywa masę pieniędzy!
W jednej sekundzie Maddie nie poznaje swojego życia. Koniec ze stresowaniem się systemem stypendialnym w college’u. Ni stąd ni zowąd Maddie myśli o wynajęciu jachtu. A bycie w centrum uwagi całej szkoły jest super, dopóki nie zaczynają docierać do niej przykre plotki na jej temat, a przypadkowe osoby proszą  ją o pożyczkę. I teraz Maddie nie ma pojęcia, komu można zaufać. 
Poza Sethem Nguyenem, z którym pracuje w miejscowym zoo. Seth jest miły i zabawny, i chyba wcale nie wie o wielkiej zmianie w życiu Maddie, a dziewczyna jakoś nie ma ochoty nic mu mówić. Co się stanie jednak, jeśli Seth pozna prawdę?
Oto pełna humoru i czułości historia w bestsellerowym stylu Kasie West: o wygranej, przegranej i… miłości

9 komentarzy:

 1. Cudna nagroda...Ja jednak od lat nie stosuje wróżb andrzejkowych i nie za bardzo pamiętam je. życzę powodzenia innym :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wierzę we wrozby. Konkurs świetny
  Warto walczyć o nagrodę.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. e-mail : clover0021@gmail.com
  Moją ulubioną wróżbą, jest tradycyjne lanie wosku. Co roku razem z moimi rodzicami i bratem to robimy. Zapalamy świeczki gdy jest ciemno, jedna osoba przelewa wosk przez dziurkę od klucza do miseczki z wodą,a tam tworzą się różne woskowe kształty. Z cienia rzucanego przez tą woskową plamę staramy się skojarzyć co nam to najbardziej przypomina. W zeszłym roku wyszło mi coś na kształt księcia, ale chyba się nie spełniło bo wciąż na niego czekam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. e-mail:helenkahasz@interia.pl
  Wróżba z obierek jabłka, bo jest smaczna,zdrowa,a przy okazji pierwszą literę imienia przyszłego męża można poznać.
  Obieramy rumiane jabłuszko w taki sposób,żeby skórka była jak najdłuższa,rzucamy ją za siebie... odczytujemy inicjał, który powstał z jej ułożenia na podłodze.
  Jak już poznamy imię wywróżonego męża można jabłko schrupać i cierpliwie czekać,aż "ON" stanie na naszej drodze :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. e-mail: mikaylajohnson2406@gmail.com
  Ja i moje przyjaciółki co roku w Andrzejki gdy jest już ciemno wychodzimy na mój ogród gdzie stoi niewielka fontanna wróżka, zapalamy lampiony by było klimatycznie i stajemy w równej odległości od fontanny. Każda z nas bierze jakąś monetę, zazwyczaj jest to jeden grosz, i myślimy nasze życzenie. Rzucamy monety do fontanny,a gdy któraś wpadnie do wody to spełni się życzenie jej właścicielki.Każda z nas ma tylko jeden rzut. Uwielbiam tą wróżbę i ten wieczór bo czuję się wtedy tak...magicznie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. e-mail : kolorowymisio7171@gmail.com
  Szpilka i papierowe serce z imionami chłopaków to jest najlepsza wróżba :D jedna osoba trzyma serce tą stroną abyś nie widziała jakie tam są imiona. Ty przebijasz papier szpilką i to imię które zostanie przebite będzie imieniem twojego przyszłego męża. Wróżba naprawdę prosta ale bardzo fajnie się ją "wypełnia" i jak się jest w dobrym towarzystwie to może być naprawdę sporo śmiechu ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...