piątek, 29 sierpnia 2014

Stosik sierpniowy #23 (7/2014)

Panie i Panowie! Nadeszła wiekopomna chwila, na którą czekałam od bardzo dawna. Mój stosik nabytków z całego miesiąca jest... maleńki! W tym miesiącu moja biblioteczka wzbogaciła się o zaledwie 5 tytułów, co jest (przynajmniej dla mnie) bardzo zaskakujące. Jest to pewnie wynikiem braku wakacyjnych premier - niewiele było sierpniowych nowości, a jeszcze mniej okazało się warte uwagi. Ograniczyłam również wymiany książkowe i w tym miesiącu nie przeprowadziłam ani jednej. Nie oszukujmy się - we wrześniu z całą pewnością się to zmieni. Już dziś zaznaczyłam w kalendarzu datę 10.09. jako dzień najciekawszych premier :)


Od góry:
 1. "Nigdy nie gasną" Alexandra Bracken - wczorajsza niespodzianka od Wydawnictwa Otwartego. Nie mogłam się doczekać lektury, więc zaczęłam od razu po otwarciu paczki :)
 2. "Walizki hipochondryka" Mariusz Sienkiewicz - prezent od Wydawnictwa Znak. Póki co, jestem sceptycznie nastawiona, więc nie obiecuję, że recenzja ukaże się na blogu...
 3. "Zaryzykuj ze mną" Jay Crownover - egzemplarz od Wydawnictwa Amber. Standardowe New Adult, bardzo przyjemne. RECENZJA
 4. "Starszy Pan musi umrzeć" Alessia Gazzola - od Jaguara. Zupełnie nie zwracajcie uwagi, że tomy ułożyłam odwrotnie - początkowo książki miały być fotografowane w pionie, a nie poziomie :) Co do serii - już przeczytana, recenzja wkrótce, więc potrzymam Was w niepewności.
 5. "Miłość i medycyna (sądowa)" Alessia Gazzola - j.w.
Niewielka liczba sierpniowych nabytków na też swoje plusy - wreszcie znalazłam czas, aby przeczytać książki, które zbyt długo czekały na półce. W pierwszej kolejności zdecydowałam się sięgnąć po "10 płytkich wdechów", na temat których moją (dość kontrowersyjną) opinię będziecie mogli przeczytać wkrótce. Ciekawą lekturą okazało się być również "Moje życie od teraz" - historia nastolatki zarażonej wirusem HIV. Aktualnie poczytuję sobie "Obsydian", który niestety musiał ustąpić miejsca "Nigdy nie gasną", ponieważ ta historia intryguje mnie bardziej.

Jak jak mają się Wasze sierpniowe nabytki? Czekacie na wrześniowe premiery równie mocno jak ja?

13 komentarzy:

 1. Ja właśnie zakupiłam "Mroczne umysły" mam nadzieję, że nie pożałuję :)
  Poza tym piękny stosik :) Miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny stosik :)
  Pomimo mojego zawodu ''Mrocznymi Umysłami'', mam ochotę na ''Nigdy nie gasną'' - dam jeszcze jedną szansę autorce :)
  Pozdrawiam i życzę przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 3. Z Panią Braken niestety miałam nie miłe spotkanie, więc nie zakupiłabym 2 części. Lecz chętnie przeczytam jak się Tobie spodobała ta część :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie chyba nic, ale życzę Ci miłego czytania ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Miłość i medycyna sądowa mnie zaciekawiła :) Przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniały stos :) "Nigdy nie gasną" też właśnie czytam, pierwszą część wspominam bardzo miło, więc nie mogłam się doczekać lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zainteresowała mnie "starsza pani musi umrzeć' dlatego czekam z niecierpliwością na twoją opinię, czy warto sięgnąć po ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem ciekawa książki "Nigdy nie gasną" ;)) miłej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 9. "Mroczne umysły" prawie wcale mi się nie spodobały, jednak powiedziałam "A", to muszę powiedzieć i "B", więc "Nigdy nie gasną" na pewno przeczytam. Ale kiedy to nie wiem, zabijać o tę książeczkę się nie zamierzam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Też dostałam niespodziewanie Walizki hipochondryka, ale nie sądzę żebym je przeczytała, bo jakoś nie przemawiają dio mnie. Za to chętnie poznałabym książki Gazzoli. ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Czyżbyś "Moje życie od teraz" też upolowała w Empiku w promocji 50%? :) Hmm, kontrowersyjna opinia o Tucker mnie ciekawi, bo pokochałam tę książkę. Gazzolę też planuję przeczytać i zrecenzować, "Obsydiana" chcę zacząć jak najszybciej, ale wiele zależy od wyników egzaminów, a "Nigdy nie gasną" właśnie dziś zakupiłam w empikowej promocji :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...