niedziela, 14 czerwca 2015

Zapowiedź: "Pod kloszem" Meg Wolitzer

Już w za kilka dni - 17 czerwca - w księgarniach pojawi się nowa powieść ze świetnie zapowiadającej się serii "Myśl-nik"wydawnictwa Bukowy Las. "Pod kloszem" to książka, z którą spędziłam niedzielne popołudnie i już teraz mogę Wam ją gorąco polecić. Zainteresowani?
  
Data publikacji: 17 czerwca 2015
Cena: 34,90 zł
Liczba stron: 288
Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami
Gatunek: lit. młodzieżowa, współczesna

"Gdyby życie było sprawiedliwe, Jam Gallahue nadal mieszkałaby w rodzinnym New Jersey ze swoim chłopakiem z Wielkiej Brytanii – Reevem. Oglądaliby razem stare skecze i całowali się między regałami szkolnej biblioteki. Z pewnością nie byłaby teraz w Wooden Barn, szkole z internatem dla młodzieży z depresją, i nie chodziłaby na lekcje do ekscentrycznej nauczycielki poświęcone wyłącznie twórczości Sylvii Plath. Życie jednak nie jest sprawiedliwe. Reeve’a nie ma już od ponad roku, a Jam wciąż nie może otrząsnąć się po stracie. Kiedy nauczycielka zadaje swoim podopiecznym pisanie pamiętnika, przed Jam i pozostałymi uczniami otwiera się drogę do innego świata, nazwanego przez nich Belzharem. Dziewczyna odkrywa rzeczywistość, w której czas staje w miejscu, a ona znów może poczuć obecność Reeve’a. Jednak zapełniając kolejne strony dziennika, Jam musi zmierzyć się z prawdą i zdecydować, jak wiele jest gotowa poświęcić, by odzyskać to, co utraciła."

Jeśli Wam również "Pod kloszem" wydaje się interesującą lekturą to bądźcie czujni - jeszcze w tym tygodniu na blogu pojawi się konkurs, w którym do wygrania będzie świeżutki egzemplarz tej powieści!

1 komentarz:

  1. Wydaje się nawet bardzo interesująca;-) Czekam na konkurs!;-)
    Pozdrawiam:-)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...