sobota, 12 stycznia 2013

Top 10: najbardziej wyczekiwane premiery 2013 roku


Jak zwykle, z Top Ten jestem trochę do tyłu, ale szybko nadrobię zaległości. Póki co - przed Wami przedostatni temat: 

Top 10 to akcja, przy okazji której raz w tygodniu ma blogu pojawiają się różnego rodzaju rankingi, dzięki którym czytelnicy mogą poznać bliżej blogera, jego zainteresowania i gusta. Jeżeli chcesz dołączyć do akcji - w każdy piątek wypatruj nowego tematu na dany tydzień. Dziś przyszła pora na...  

Dziesięć najbardziej wyczekiwanych premier 2013 roku!


 "Nowe oblicze Greya", które właśnie się czyta, chociaż trochę się wstydzę. Na swoje usprawiedliwienie mogę dodać, że póki co jest nudna jak flaki z olejem. Dalej mamy "Dni krwi i światła gwiazd", czyli II tom cudnej "Córki dymu i kości" z okładką, która zasłużyła na miano "największego samobója roku". Osobiście zamierzam ją kupić i obłożyć jakimś ładnym papierem, żeby się nie rozpraszać. "Blask" i "Olśnienie" to z kolei nie kontynuacje, a zupełnie nowe tytuły, które wyjątkowo mnie zainteresowały. Kolejne dwie książki to propozycje od wydawnictwa Bukowy Las. "Gwiazd naszych wina" będzie miała swoją premierę już na niecały miesiąc, natomiast "Wolf Princess" to jeszcze nieco tajna informacja. Skąd ja to wiem? Bo już mam u siebie książkę w oryginale, ale ciii..! Po "The Nine Lives Of Chloe King" sięgnę z uwagi na obejrzany serial - podejrzewam, że książka będzie o wiele lepsza. "Night School", które ma nam zaproponować wydawnictwo Otwarte - spodziewam się typowego paranormal romance i właśnie na coś takiego mam ostatnio ochotę. "Scarlet" to II tom "Sagi Księżycowej", doszły mnie słuchy, że i oryginalna, i polska wersja zostaną wydane w tym roku. "UnWholly" to trochę takie moje marzenie - nie słyszałam jeszcze ani słówka o II tomie "Podzielonych" w Polsce, ale trzymam mocno kciuki za Papierowy Księżyc :)

A na co Wy czekacie w tym roku? :)

10 komentarzy:

 1. Ja również czekam na kontynuację "Córki dymu i kości", "Olśnienie", a "Blask" już do mnie leci :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Blask, kontynuacja córki i Gwiazd naszych wina wydają się mi najsmakowitszymi kąskami:) Chyba zamówię sobie niebawem Blask :D Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. tych pozycji nie wyczekuje, ale może będę je czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Robię własną listę, ale "Dziewięć Żyć Chloe King" też się tam znalazło. :)
  Nie wiedziałam, że Otwarte wydaje Night School. To może być ciekawe. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie no, ja chcę wszystkie! A chyba najbardziej to:"Scarlet", "Blask" i "The nine lives of Chloe King" :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Oglądałam The Nine Lives Of Chloe King i żałuję, że nie jest kontynuowany ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. też czekam na "Blask" oraz "Dziewięć żyć Chloe King" :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja oczekuję "Olśnienie" i "The Nine Lives Of Chloe King", chociaż inne książki z twojej listy też zapowiadają się ciekawie;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie mogę nie mogę nie mogę się już doczekać "Dni krwi i światła gwiazd", a także "Gwiazd naszych wina". "Blask", a także "Olśnienie" również brzmią nieźle.

  OdpowiedzUsuń
 10. Również czekam na większość z tych książek. Co do okładki "Dni krwi i światła gwiazd" to wydawnictwo rzeczywiście strzeliło sobie samobója :/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...