środa, 5 listopada 2014

Zapowiedź: "Wodospady Cienia" po raz trzeci - "Zabrana o zmierzchu"

III tom jednej z najciekawszych serii paranormal romance już wkrótce w księgarniach! Czym tym razem zaskoczy nas C.C. Hunter?

"Wejdź ponownie do świata Wodospadów Cienia, niezwykłego miejsca, w którym spotykają się wszystkie paranormalne istoty, by się uczyć, przyjaźnić i... kochać. 

Kylie Galen desperacko poszukuje prawdy o sobie, swojej prawdziwej rodzinie, swoim przeznaczeniu. Odkrywanie sekretów zawsze wiąże się ze zmianą... ale niekoniecznie na lepsze. Gdy w końcu udaje jej się zbliżyć do wyśnionego wilkołaka Lucasa, okazuje się, że jego towarzysze zabronili mu być z nią. Czy na pewno dokonała dobrego wyboru?
Co więcej, dręczy ją duch niosący tajemnicze przesłanie o życiu i śmierci... Kylie podejmuje wyścig z czasem, by rozwiązać zagadkę i ochronić swoich bliskich. Czy jej się uda?
Czy w końcu dowie się, kim naprawdę jest? A może prawda okaże się zupełnie inna i o wiele bardziej zadziwiająca, niż można by przypuszczać..."

Recenzje poprzednich tomów na blogu:

Zabrana o zmierzchu - już wkrótce!
Urodzona o północy
Przebudzona o świcie

Czekacie na tę książkę? Ja mam ogromną nadzieję, że wreszcie poznam tajemnicę Kylie! :)

4 komentarze:

 1. Dzisiaj właśnie opublikowałam recenzję "Zabranej o Zmierzchu" :)
  Musze przyznać, że moim zdaniem jest to najlepszy przetłumaczony do tej pory tom serii. Ten "trójkąt" miłosny jakoś mi nie przeszkadzał, a nie raz prawie popłakałam się ze śmiechu czytając niektóre sceny :D
  Jestem ciekawa, jak Tobie się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie czekam - czytałam pierwszy tom i myślałam, że wyrzucę go przez okno.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsza część nadal przede mną, ale chyba niedługo będę musiała po nią sięgnąć :) Może mi się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...