środa, 30 maja 2012

"Samochwała w kącie stała" + nikt już nie kocha Edwarda, czyli wyniki ankiety:)

"Samochwała w kącie stała"

Myślałam, że uda mi się obyć bez tego, ale jednak nie. Muszę, muszę, muszę się Wam pochwalić :) Moja recenzja "Córki Dymu i Kości" zajęła I miejsce w trzeciej edycji konkursu Wygraj książkę dla bliskiej Ci osoby  na portalu na kanapie. Recenzję na portalu możecie przeczytać tutaj. Jestem z siebie bardzo dumna i uważam to za ogromne wyróżnienie. Wczoraj dotarła do mnie uroczo zapakowana przesyłka wraz z zakładką i liścikiem, której zdjęcie możecie zobaczyć poniżej."Nikt już nie kocha Edwarda" 
Mam oczywiście na myśli wszystkim doskonale znanego wampira ze Zmierzchu. Wszystko wskazuje na to, że, do niedawna ulubieniec mas, czasy świetności ma już za sobą. Skąd takie wnioski? Otóż w mojej sondzie nie dostał ani jednego głosu! Edward będzie musiał z tym żyć (wieczność!), a Was zapraszam do zapoznania się z wynikami:

Peeta (Igrzyska Śmierci) 51%
Patch (Szeptem) 40%
Damon (Pamiętniki Wampirów) 25%
Inna odpowiedź (mile widziamy komentarz) 22% (tylko komentarzy jakoś brak:P)
Daniel (Upadli) 0%
Edward (Zmierzch) 0%Mogę Wam tylko w sekrecie zdradzić, że gdybym sama miała zagłosować to również wybrałabym którąś z pierwszych dwóch postaci. Następna sonda dotyczy oczywiście bohaterek, serdecznie zapraszam Was do głosowania.


To tyle, jak na dzisiaj, bo koniec maja i czerwiec to dla mnie bardzo pracowite miesiące. Wy też nie macie chwili wytchnienia? Może macie jakieś sposoby, żeby mimo obowiązków znaleźć chwilkę na lekturę? Pozdrawiam Was cieplutko i zapraszam do udziału w konkursie.

weheartit.com

Zapraszam do głosowania na najlepszą książkę na lato tutaj

19 komentarzy:

 1. tylko pogratulować :P i życzyć dalszych wygranych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje najszczersze gratulacje:) Widziałam tam ten konkurs hi

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulację kochana, gratulację :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję :D Ja głosowała na Patcha i na inny ( tu myślałam o Gideonie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj, ja już Ci gratulowałam, ale nie mogę się napatrzyć na tę Twoją recenzję. :3 Gratulacje, kochana! Życzę więcej weny i zdobycia jeszcze wielu nagród z tego powodu. ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak tam samochwała:) Takich samochwał na blogsferze jest starsznie dużo!:):):) Ale szczęściara! Ja to mogę brać udział w różnych konkursach i nic do tej pory nie wygrałem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej XD Gratuluję wygranej - wlaśnie widziałem :3 Ja osobiście głosowałem na Peete.
  U mnie calkowicie nie ma wytchnienia. Ledwo zipię, że tak to ujmę XD
  U mnie nowy post, zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję wygranej w konkursie;) Na szczęście mam trochę czasu na czytanie..ale jednak muszę pamiętać o tym, żeby dobrze przygotować się kolokwium i egzaminu...potem będę już miała wolne;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję ;) Co do czasu na czytanie to nawet jeśli go nie mam to czytam, czy to w nocy czy w dzień. Po prostu nie wyobrażam sobie nie czytać, może być 15 minut dziennie, ale czytać muszę. Chyba jestem uzależniona ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Serdecznie Ci gratuluję :) Zasłużyłaś, bo recenzja jest wyjątkowa :)

  Nie zdążyłam wziąć udziału w tej sondzie, ale mogę Ci powiedzieć, że wybrałabym odpowiedź "inny", a miałabym tu na myśli Severusa Snape'a ;) Uwielbiam go *.*

  Buziaki i serdecznie dziękuję za odwiedziny ;*

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję!! :)) Zasłużyłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję wygranej!
  Dzisiaj otrzymałam po raz kolejny przesyłkę z Kumiko i bardzo sobie chwalę tę księgarnię. Przesyłki pięknie zapakowane, aż otwierać żal :D Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...