niedziela, 24 czerwca 2012

Przypominajka!

Uwaga! Przypominam o konkursie. Macie czas do jutra do 24.00. Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy się jeszcze nie zgłosili :) Proszę się zgłaszać TUTAJ

Uwaga, uwaga: Konkurs! Z racji tego, że mój blog spotkał się z tak miłym odbiorem, postanowiłam nagrodzić moich czytelników i zorganizować małą wygrywajkę. Nagrodą będzie kryminał Ollego Lonnaeusa "Pokuta". Książka jest oczywiście nowa, nieczytana przeze mnie.W konkursie mogę brać udział wszyscy, z tym, że nie wysyłam nagrody za granicę. Wylosowana przeze mnie osoba będzie proszona o podanie danych do wysyłki w ciągu tygodnia. Jeśli tego nie zrobi, wylosuję kolejną osobę. Reguły są praktycznie takie same jak na wszystkich tego typu konkursach:

1. Podaj swój nick + adres e-mail.
2. Osoby posiadające konto google proszę o publiczne obserwowanie bloga.
3. Jeśli masz bloga wklej, proszę, banner w dowolnym miejscu (to nie jest wymóg, jednak będzie mi bardzo miło).

4. W komentarzu należy podać odpowiedź na pytanie: Jaką pozycję i dlaczego polecił(a)byś mi i wszystkim czytelnikom? Odpowiedzi może być więcej niż jedna, a argumentację pozostawiam Wam - to może być opis, opinia, długa, krótka, cokolwiek uważacie za stosowne. To nie musi być Wasza ulubiona książka - ważne żeby była warta polecenia :)

Konkurs trwa do 25.06.2012, a zwycięzcę postaram się podać jak najszybciej będę w stanie. Życzę wszystkim powodzenia i zapraszam do zabawy. Zachęcam również do czytania komentarzy, a nuż ktoś zaproponuje tytuł, który zainteresuje nie tylko mnie :)

2 komentarze:

  1. Brać udział !! Lektura obowiązkowa ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. No zgłaszać się kto jeszcze nie czytał, bo książka naprawdę fajna;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...